Dotacja na kapitał obrotowy dla Flame Employment Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 w ramach działania 3.4 Dotacja na kapitał obrotowy

Specjalista ds. kadr i płac

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Zadania:
• samodzielne prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej oraz obsługa pracowników ww. obszarze,
• samodzielne przygotowanie oraz naliczanie wynagrodzeń dla różnych form zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie),
• przygotowanie rozliczeń oraz terminowej sprawozdawczości,
• sporządzenie zaświadczeń oraz wszelkich innych dokumentów związanych z zatrudnieniem pracowników,
• uczestnictwo w zakresie zadań z miękkiego HR w firmie,

Oczekiwania:

• minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
• dobra, praktyczna znajomość prawa pracy, zasad rozliczenia czasu pracy oraz przepisów ZUS,
• znajomość programu Płatnik oraz pakietu MS Office (Word, Excel),
• mile widziane doświadczenie w miękkim HR,

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• bogaty system benefitowy (przedstawiany podczas spotkania rekrutacyjnego),
• pełne wsparcie zespołu,
• możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie,
• szkolenia