Sprzedawca w sklepie medycznym

Inowrocław

kujawsko-pomorskie

Zadania :
- obsługa klientów detalicznych, sprzedaż sprzętu medycznego,
- doradztwo i sprzedaż produktów medycznych (refundowanych i w pełni odpłatnych),
- wystawianie dokumentów sprzedażowych i obsługa dokumentów refundacyjnych,
- dbałość o miejsce pracy i wizerunek firmy.

Wymagania:
- wykształcenie medyczne w kierunku: fizjoterapeuta, technik ortopeda, rehabilitant, pielęgniarka, technik farmacji lub kurs towaroznawstwa z zakresu artykułów medycznych,
- znajomość obsługi komputera,
- praktyczne doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,
- wysoka kultura osobista, empatia,
- samodzielność i dobra organizacja pracy,
- mile widziana znajomość problematyki realizacji zleceń NFZ oraz znajomość branży sprzętu medycznego.

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
- miłą atmosferę pracy,
- szkolenia,
- system premiowy.