Główna Księgowa

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Zadania:
- prowadzenie pełnej księgowości spółki z o.o.;
- sporządzanie sprawozdań finansowych, rocznych;
- sprawozdawczość GUS, NBP itd;
- sporządzanie deklaracji VAT , CIT, ceny transferowe;
- raportowanie międzynarodowe;

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata;
- dobra znajomość j. angielskiego, warunek konieczny;
- znajomość SAP, warunek konieczny;
- mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku;
- chęć do rozwoju;
- znajomość zagadnień związanych z przejmowaniem i zakupem innych podmiotów gospodarczych;

Oferujemy:
- ponadprzeciętne, bardzo dobre wynagrodzenie;
- możliwość rozwoju i szkoleń;
- dofinansowanie do studiów (w tym MBA)
- pracę w bardzo zgranym zespole, brak rotacji w firmie;
- pakiet dodatkowych bonusów;
- pracę w firmie stawiającej na rozwój i innowacje;
- pracę w firmie, gdzie praca jest pasją;