Elektryk - Monter liczników - Irlandia

Cork, Limerick,

ZADANIA:

- samodzielna praca na wyznaczonym terenie,

- wymiana liczników na nowe typu Smart,

- wymiana liczników w budynkach użyteczności publicznej jak i prywatnych posesjach,

- czytanie dokumentacji i instrukcji i ich przestrzeganie,

WYMAGANIA:

- doświadczenie na stanowisku Elektryka,

- warunek konieczny: wykształcenie minimum średnie techniczne potwierdzone świadectwem i dyplomem uzyskania tytułu zawodowego,

- dobra znajomość j.angielskiego,

- prawo jazdy kat.B, pracownik otrzyma auto służbowe i będzie jeździł po różnych lokalizacjach,

- samodzielność w działaniu,

- gotowość do wyjazdu w kwietniu 2020,

- mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym,

OFERUJEMY:

- atrakcyjne wynagrodzenie około 40000 - 45 000 Euro rocznie, w przeliczeniu godzinowym około 20 -23 Euro brutto na godzinę, w zależności od doświadczenia,

- zatrudnienie na podstawie irlandzkiej umowy o pracę, z prawem do urlopu, oskładkowanej w Irlandii,

- auto służbowe,

- możliwość rozwoju w strukturach firmy,

- pomoc w znalezieniu zakwaterowania,

- pomoc w wyrobieniu PPS i Safety Pass,

- praca w malowniczej części Irlandii (Cork, Limerick),

- praca w kraju w UE,