Magazynier

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:

- załadunek i rozładunek palet na magazynie wysokiego składowania,

-przyjmowanie oraz wydawanie dostaw,
- rozmieszczanie przyjętego towaru w magazynie,
- sprawdzanie zgodności dostaw z zamówieniami,
- prowadzenie dokumentacji magazynowej,
- przestrzeganie zasad obiegu dokumentów magazynowych,
- dbanie o zachowanie porządku w magazynie

Wymagania:

- doświadczenie na stanowisku magazyniera,
- podstawowa znajomość obsługi komputera,
- uprawnienia na wózki widłowe (uprawnienia na wysoki skład)

- aktualne psychotesty,

- aktualne badania na stanowisko magazyniera wózków widłowych,

Oferujemy:

- umowę o pracę , pełen etat,
- praca na 3 zmiany 4 brygady,
- stabilne zatrudnienie.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Flame Employment Polska z siedzibą w Bydgoszczy, na potrzeby rekrutacji’

W przypadku chęci pozostawienia cv na potrzeby ewentualnych przyszłych rekrutacji, prosimy o dopisanie również poniższej klauzuli:

’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Flame Employment Polska z siedzibą w Bydgoszczy, na potrzeby przyszłych rekrutacji’