Operator wytłaczarki

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Zadania:

- praca przy maszynach do wytłaczania,

- kontrola detali, odbiór detali,

- praca w firmie medycznej,

- praca głównie na II zmianę od 13-21 lub 14-22,

- w przypadku urlopów innych pracowników praca na 3 zmiany,

- praca od poniedziałku do piątku,

Wymagania:

- doświadczenia na stanowisku operator wtryskarek lub operator wytłaczarek,

- samodzielność w działaniu,

- szybkie przyswajanie wiedzy,

- mile widziane wykształcenie techniczne,

Oferujemy:

- pracę od poniedziałku do piątku,

- atrakacyjne warunki finansowe, podstawa plus premia,

- praca w firmie medycznej, prężnie działającej w obecnej sytuacji,

- możliwość zatrudnienia na stałe po kilku miesiącach,

- zatrudnieni w ramach umowy o pracę tymczasową,