Quadient Developer

Warszawa

mazowieckie

Zadania:

- tworzenie oprogramowania dla firm w środowisku Quadient ,

- pożądana znajomość któregokolwiek z narzędzi: Inspire Designer, Inspire Scaler, Inspire Interactive

- współpraca z działem i klientami,

- komunikowanie się z klientami w języku niemieckim(preferowany) ,

- reagowanie na błędy, analiza, korekty oprogramowania,

Wymagania:

- 2-3 lata doświadczenia w programowaniu w środkowisku Quadient,

- znajomość j. niemieckiego w stopniu dobrym , oraz mile widziana angielskiego w stopniu  dobrym,

- samodzielność w działaniu,

- doświadczenie w kontaktach z klientem,

- doświadczenie w pracy w środokiwsku międzynarodowym,

Oferujemy:

- pracę w międzynarodowej firmie,

- możliwości rozwoju,

- zgrany zespół,

- elastyczny grafik, praca Home Office lub stacjonarna,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- pakiet benefitów socjalnych (sportowe, medyczne, ubezpieczenia),

- możliwość zatrudnienia w formie umowy o pracę lub umowy B2B,