Pracownik produkcji spożywczej

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Zadania:

-praca przy lini produkcyjnej,

- wizualna kontrola jakości produktu,

-przestrzeganie zasad higieny w związku z produkcją spożywczą,

- praca stojąca,

Wymagania:

-gotowość do pracy od zaraz,

- książeczka sanepid/ badania sanitarno-epidemiologiczne,

- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, najlepiej produkcji spożywczej,

- gotowość do pracy na 2 zmiany,

- brak przeciwwskazań do pracy stojącej,

- zatrudniamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności,

Oferujemy:

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową,

- atrakcyjne wynagrodzenie plus premie,

- możliwość zakupu towaru w sklepie firmowym po pobniżonych cenach,

- możliwość zatrudnienia bezpośredniego u klienta,