Export Sales Manager

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Zadania i odpowiedzialności :

- pozyskiwanie klientów i kontaktów na terenie Niemiec

- negocjacje handlowe

- realizacja celów sprzedażowych

- budowa marki

- obsługa klientów

Od kandydatów wymagamy :

- doświadczenia w sprzedaży minimum 3 lata

- doświadczenia w sprzedaży projektów w branży technicznej

- dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie oraz w piśmie

- wykształcenia wyższe techniczne

- komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu kontaktów

- dążenia do realizacji celów

Oferujemy :

- zatrudnienie w międzynarodowej firmie

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowania

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- niezbędne narzędzia pracy

- pracę w Bydgoszczy