Odbieranie i pakowanie elementów - praca od zaraz!

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Zadania:

- przygotowanie elementów do procesu galwanizacji,
- kontrola jakości,

- pakowanie.

Wymagania:

- dobry wzrok,
- zręczność manualna,
- sumienność,

- możliwość pracy w systemie 3 zmianowym.

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełen etat,
- pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
- zawsze wolne weekendy,
- realne szanse na przejęcie przez Klienta po 3 miesiącach.

Aplikując do nas przez formularz masz pewność, że:

- Twoje dane są i zawsze będą bezpieczne
- Możesz brać udział z kilku rekrutacjach zgodnych z twoimi oczekiwaniami
- Jako pierwszy dowiadujesz się o nowych ofertach. Osoby z naszej bazy otrzymują 70 % więcej ofert pracy.
- Twoje CV zostaje w naszej bazie kandydatów, nie musisz martwić się o wydruk przed spotkaniem.