Koordynator procesów magazynowych.

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Zadania:

-planowanie, koordynowanie i nadzór nad realizacją procesów magazynowych,

-kontrola pracy podległego zespołu,

-dbałość o właściwą terminowość i jakość działań magazynowych,

-wystawianie dokumentów sprzedażowych,

-nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów magazynowych,

-dbanie o aktualność i rzetelność bazy danych,

-optymalizacja procesów magazynowych.

Wymagania:

-doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem w obszarze gospodarki magazynowej, logistyce lub pokrewnym,

-znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

-dobra organizacja pracy, szybkie wyciąganie wniosków, samodzielność oraz dążenie do poszukiwania rozwiązań,

-koncentracja, dokładność, odpowiedzialność i uczciwość,

-umiejętność utrzymywania porządku,

-uprawnienia na wózki widłowe mile widziane.

Oferujemy:

-umowa o pracę na cały etat,

-pracę w przyjaznej atmosferze, w której cenimy, zaangażowanie i współpracę,

-atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,

-pełne wsparcie w okresie wdrożenia do pracy,

-wpływ na rozwój firmy.