Operator linii produkcyjnej wyrobów cukierniczych

Zakres obowiązków

-wykonywanie czynności produkcyjnych takich jak np.: krojenie biszkoptów, podstawianie surowców pod linię, miksowanie produktów itd.,

-obsługa maszyn zgodnie z wyznaczoną specyfikacją linii,

-montaż i demontaż maszyn i urządzeń produkcyjnych,

-organizacja pracy pracownikom produkcyjnym,

-przygotowywanie i zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów, raportowanie o nieprawidłowościach na linii produkcyjnej,

-przygotowywanie surowców, półproduktów do produkcji.

Wymagania

-badania sanitarno-epidemiologiczne- warunek konieczny,

-wykształcenie średnie: spożywcze lub techniczne,

-mile widziana znajomość języka angielskiego,

-dyspozycyjność do pracy zmianowej.

Oferujemy

-umowę o pracę,

-stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez klienta,

-pracę w systemie 2 zmianowym,

-pracę w Bydgoszczy (os.Okole).

Dodano: 2023-08-28 08:53:21