Dotacja na kapitał obrotowy dla Flame Employment Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 w ramach działania 3.4 Dotacja na kapitał obrotowy

Rekrutacja stała

W zakresie rekrutacji stałej nasza Agencja pomaga znaleźć odpowiedniego kandydata na określone przez Państwa stanowisko pracy. Prowadzimy projekty rekrutacyjne na stanowiska różnych szczebli (niskie, średnie jak i wyższe – specjalistyczne).

Każdy z realizowanych projektów rekrutacyjnych traktowany jest indywidualnie.

Przy rekrutacji korzystamy z naszego doświadczenia, znajomości rynku oraz bazy kandydatów, aby naszym Klientom zaproponować odpowiedniego pracownika na dane stanowisko. Podczas całego procesu rekrutacyjnego pełnimy rolę łącznika pomiędzy pracodawcą a kandydatami, tak aby optymalnie dopasować kwalifikacje kandydatów do preferencji Klientów. Po dokonaniu wyboru nasz Klient zatrudnia kandydata bezpośrednio w swojej firmie.

Rekrutacja stała obejmuje:

  • Aktywne poszukiwanie odpowiedniego kandydata
  • Szczegółowa analiza aplikacji
  • Wyniki indywidualnej rozmowy kwalifikacyjnej
  • Wyniki testów merytorycznych oraz psychologicznych przeprowadzonych na prośbę Klienta
  • Dodatkowe informacje zgromadzone na prośbę Klienta

Ważne jest, że firma Flame Polska daje Państwu gwarancję na wykonaną usługę. Okres gwarancji zależny jest od rodzaju stanowiska pracy i wynosi od 1 do 3 miesięcy. W tym okresie w przypadku rezygnacji Kandydata z pracy lub innych przypadków określonych w umowie zobowiązujemy się do bezpłatnego przedstawienia Państwu kolejnych Kandydatów na rekrutowane stanowisko.

2018 FlameJobs sp z.o.o. Ciasteczka Prywatność