Magazynier z uprawnieniami UDT

Zakres obowiązków

- załadunek i rozładunek towarów,

- kompletacja zamówień do wydania na produkcję,

- rozmieszczanie towarów w wyznaczonych lokalizacjach magazynu,

- zdejmowanie i rozkładanie towaru na regałach wysokiego składowania.

Wymagania

- uprawnienia na wózki widłowe UDT (warunek konieczny) – najlepiej wózki wysokiego składowania,

- podstawowa znajomość gospodarki magazynowej,

- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- pracę w systemie jednozmianowym (7-15),

- wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia,

- możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz szkolenia.

Dodano: 2023-09-01 07:43:52