Zastępca Głównego Księgowego

Zakres obowiązków

-prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz nadzór merytoryczny i organizacyjny nad wybraną sekcją działu księgowego Spółki, np.. Obszar
kosztowy, magazynowy,

-sporządzenie bieżących i okresowych jednostkowych oraz skonsolidowanych sprawozdań finansowych,

-udział w tworzeniu i doskonaleniu istniejącej polityki rachunkowości i systemu obiegu dokumentów zgodnych z określonymi standardami
sprawozdawczymi, wymogami kontrolingu oraz prawem podatkowym,

-nadzór nad sporządzaniem deklaracji podatkowych i całokształtem zagadnień dotyczących wybranych obszarów podatkowych, np. VAT
lub CIT wraz z rozliczeniami,

-reprezentowanie firmy przed organami kontrolnymi i audytorami.

Wymagania

-wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, finanse),

-minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Głównego Księgowego lub Zastępcy Głównego Księgowego w firmie powyżej 20 mln EUR obrotu,

-biegła znajomość przepisów podatkowych oraz z zakresu finansów i rachunkowości,

-znajomość systemu Comarch XL,

-czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

-pracę w jednej z największych, renomowanych polskich grup kapitałowych,

-umowę o pracę,

-wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia i umiejętności,

-możliwości rozwoju zawodowego w różnych obszarach księgowości

-miejsce pracy Mogilno

Dodano: 2023-11-23 08:01:28