Samodzielna Księgowa

Zakres obowiązków

- Przygotowywanie deklaracji podatkowych VAT, JPK oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych (GUS, US),

- Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz  ich przyjmowanie i likwidowanie, wystawianie dokumentów  OT i LT,

- Księgowanie i wyliczenia rezerw kosztowych, wycen walutowych, rozliczeń międzyokresowych kosztów, zakupów magazynowych itp.,

- Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, w dużej mierze zagranicznymi

- Aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych według standardów ustawy o rachunkowości i IFRS,

- Udział w sprawdzaniu sprawozdania przez biegłego rewidenta.

Wymagania

- Znajomość różnorodnych zagadnień z zakresu podatku VAT (w tym rozliczanie transakcji międzynarodowych, art. 33a), oraz CIT

- Dobra znajomość Excela,

- Mile widziana znajomość zagadnień związanych z ulga B+R, ulgą na energię, sprawozdaniem o terminach płatności,

- Znajomość języka angielskiego,

- Mile widziana znajomość SAP,

- Mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku oraz w firmie o profilu produkcyjnym

Oferujemy

- Konkurencyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia,

- Pakiet medyczny Lux Med,

- Ubezpieczenie na życie,

- Rozbudowany pakiet socjalny (wysokie świadczenia świąteczne, pożyczki dla pracowników i inne).

- Bonusy finansowe: nagroda jubileuszowa za staż pracy,

- Spotkania integracyjne,

- Wdrożenie na stanowisko pracy.

- Darmowy dostęp do napoi, kawy i herbaty.

Dodano: 2023-12-06 11:26:34