Magazynier z obsługą wózków widłowych UDT

Zadania

  • rozładunki i załadunki samochodów dostawczych według dokumentacji;
  • obsługa wózka widłowego;
  • sprawne przyjęcia produktów na obszar magazynu;
  • wysyłka towarów,
  • zabezpieczenie ciągłości w wydawaniu produktów z magazynu na halę produkcyjną;
  • dbanie o stan towaru, minimalizacja uszkodzeń,

Wymagania

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT - warunek konieczny;
  • doświadczenie w pracach na stanowisku magazynier, pracownik przyjęć towaru i podobnych;
  • dobra umiejętność organizacji pracy własnej;
  • gotowość do pracy zmianowej, 3 zmiany,

Oferta

  • umowa o pracę tymczasową,
  • po kilku miesiącach umowa o pracę bezpośrednio z firmą;
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 5000 do 5500 brutto miesięcznie,
  • prażą od zaraz,
  • dodatek nocny,
  • pełne ubezpieczenie ZUS,
  • płatny urlop,
  • praca na terenie Parku Przemysłowego (ZACHEM),

Dodano: 2024-01-30 17:14:25