Dotacja na kapitał obrotowy dla Flame Employment Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 w ramach działania 3.4 Dotacja na kapitał obrotowy

Ślusarz narzędziowy

Zakres obowiązków

- Nadzór nad pracą form wtryskowych i ich zużyciem eksploatacyjnym

- Czyszczenie, szlifowanie i dbanie o zgodność form wtryskowych ze specyfikacją techniczną

- Dokonywane potrzebnych napraw i korekt form wtryskowych

Wymagania

- Wykształcenie techniczne

- Doświadczenie na podobnym stanowisku

- Umiejętność czytania oraz modyfikowania rysunków technicznych

- Wysoko rozwinięte zdolności manualne

Oferujemy

- Praca w systemie jednozmianowym od 6:00 do 14:00

- Praca na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia

- Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie, zależne od zaangażowania

- Dobra atmosfera pracy

- Dodatkowe benefity dla dłużej zatrudnionych pracowników

Dodano: 2024-02-07 07:42:47
Oferta ważna do: 2024-03-31 00:00:00