Konstruktor

Zakres obowiązków

- Projektowanie konstrukcji infrastrukturalnych;

- Tworzenie pełnej dokumentacji konstrukcyjnej;

- Przedstawianie produkcji propozycji zmian powodujących polepszenie jakości produktu.

Wymagania

- Techniczne wykształcenie wyższe - przyjmujemy także osoby bezpośrednio po studiach!

- Dobra znajomość programu Auto CAD 2D;

- Umiejętność wykonywania, analizy oraz pracy na rysunkach technicznych;

- Znajomość języka angielskiego;

- Doświadczenie nie jest wymagane, będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

- Umowa o pracę od pierwszego dnia;

- Praca w siedzibie firmy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 15:30;

- Możliwość rozwoju zawodowego i współpracy z innymi spółkami wchodzącymi w skład grupy kapitałowej;

- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, kompetencji i doświadczenia;

- Zatrudnienie w stabilnej i rozwojowej firmie;

- Dofinansowania do nauki języków oraz szkoleń i kursów;

- Możliwość wykupienia ubezpieczenia na życie;

- Program rekomendacji pracowników

- Dostęp firmowej kasy zapomogowo-pożyczkowej;

Dodano: 2024-02-08 11:15:04