Frezer/Tokarz konwencjonalny

Zakres obowiązków

  • Całościowa obsługa frezarki lub tokarki konwencjonalnej:
  • Przygotowanie i kontrola funkcjonalności narzędzi przed rozpoczęciem obróbki,
  • Kontrola prawidłowości wykonania produktu w trakcie obróbki,
  • Kontrola jakości wyrobu po skończonej obróbce.

Wymagania

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Wykształcenie średnie zawodowe lub techniczne,
  • Znajomość narzędzi pomiarowych i skrawających,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia do obsługi suwnic (mile widziane)
  • Umiejętność programowania (mile widziane)

Oferujemy

  • pewne i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia,
  • pracę od poniedziałku do piątku na pierwszej zmianie,
  • szkolenie z obsługi suwnic, a także możliwość uzyskania uprawnień
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • program rekomendacji pracowników

Dodano: 2024-02-09 08:46:27