Dotacja na kapitał obrotowy dla Flame Employment Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 w ramach działania 3.4 Dotacja na kapitał obrotowy

Zastępca Dyrektora Finansowego

Zadania

  • Nadzór finansowy nad wdrażanymi projektami
  • Optymalizacja kosztów przedsiębiorstwa
  • Uczestnictwo w procesach fuzji i przejęć
  • Budżetowanie i raportowanie
  • Kontrolowanie przepływów pieniężnych

Oczekiwania

  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne np. ekonomia, finanse, rachunkowość
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (potwierdzona dokumentami), znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkową zaletą
  • Dobra znajomość SAP
  • Umiejętność pracy na programach do tworzenia prezentacji, oraz zdolność dobrego ich przedstawienia
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia biegłego rewidenta będą dodatkowym atutem

Oferta

  • pracę w renomowanej firmie z polskim kapitałem, dużej grupie kapitałowej,
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe + premie oraz nagrodę roczną,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • inne do negocjacji,

Dodano: 2024-02-19 12:31:51
Oferta ważna do: 2024-03-31 00:00:00