Pracownik stolarni - składanie mebli na produkcji

Zakres obowiązków

składanie mebli według projektu (dokumentacji technicznej);

używanie narzędzi oraz elektronarzędzi typu wkrętarka, wiertarka, wyrzynarka;

udział w zleconych pracach na stanowisku produkcyjnym;

Wymagania

gotowość do pracy w Ostaszewie;

wykształcenie zawodowe, techniczne;

praktyczna umiejętność czytania rysunków technicznych;

dokładność i zaangażowanie w powierzone obowiązki;

komunikatywność, praca w grupie

Oferujemy

umowa o pracę tymczasową z możliwością przejścia na umowę o prace bezpośrednio u klienta;

praca na pierwszą zmianę;

wolne weekendy;

wynagrodzenie od 4300zł brutto; pierwsza podwyżka już po pierwszym miesiącu; dodatek za wykształcenie; premie uznaniowe;

Dodano: 2024-03-01 12:56:00