Pracownik montażu wyposażenia aut specjalistycznych

Zakres obowiązków

Staranne prace montażowe, m.in.: montaż podłóg, mebli, oświetlenia;

Dbałość o estetykę przy montażu;

Skręcanie blach/ płyt;

Czytanie dokumentacji technicznej;

Wymagania

Praktyczne posługiwanie się elektronarzędziami;

Umiejętności techniczne i zdolności manualne;

Pomocne będzie zdobyte doświadczenie w pracach montażowych, np. na budowie, przy zakładaniu klimatyzacji, czy stolarki okiennej;

Gotowość do  rozpoczęcia pracy w Ostaszewie

Oferujemy

Umowa o pracę tymczasową z możliwością przejścia na umowę o pracę bezpośrednio u klienta;

Praca od poniedziałku do piątku w godz. 6:00-14:00 oraz 14:00 - 22:00

Wolne weekendy;

Udział w realizacji ciekawych projektów;

Wynagrodzenie to podstawa (stawka na umowie), dodatek za wykształcenie, premie uznaniowe od kierownika, dodatek do nadgodzin, dodatek za pracę na 2-iej zmianie

Dodano: 2024-03-02 10:24:50