Ustawiacz wtryskarek

Zakres obowiązków

- uruchamianie i ustawianie procesu wtrysku,
- przygotowanie form i maszyn do przezbrojeń,
- optymalizacja procesu wtrysku,
- dbanie o stan techniczny maszyn,
- kontrola jakości detali,

Wymagania

- szukamy zarówno osób z doświadczeniem kilkuletnim, jak i osób, które chciałyby się rozwijać na stanowisku Ustawiacza i mają doświadczenie na dziale wtrysku,
- wykształcenie techniczne,
- znajomość obsługi maszyn,
- znajomość procesu wtrysku,
- dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej,

Oferujemy

- zatrudnienie w stabilnej firmie,
- konkurencyjne wynagrodzenie,
- dostęp do szkoleń,
- bardzo dobra atmosfera w firmie,
- możliwość rozwoju.

Dodano: 2024-03-04 08:04:09