Dotacja na kapitał obrotowy dla Flame Employment Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 w ramach działania 3.4 Dotacja na kapitał obrotowy

Specjalista ds. Zakupów

Zakres obowiązków

- Realizacja procesów zakupowych

- Poszukiwanie i pozyskiwanie dostawców z kraju i zagranicy

- Optymalizacja procesów zakupowych pod względem minimalizacji kosztów oraz terminowości dostaw

Wymagania

- Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;

- Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

- Znajomość programów klasy ERP;

- Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i interpersonalne;

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia;

- Premie regulaminowe i uznaniowe;

- Dofinansowanie do programu sportowego – karty Multisport;

- Dodatek finansowy w postaci kart przedpłaconych na święta;

- Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej z możliwością rozszerzenia na członków rodziny;

- Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach;

- Możliwość uzyskania i rozszerzania uprawnień;

Dodano: 2024-03-06 08:53:36
Oferta ważna do: 2024-04-30 00:00:00