Specjalistka ds. Obsługi Klienta

Zakres obowiązków

  • Obsługa Klientów (stacjonarnie, mailowo, telefonicznie) ;
  • Rozwiązywanie problemów klientów, pomoc w uzyskaniu informacji oraz przekierowanie do odpowiednich działów w firmie ;
  • Wsparcie innych działów firmy w zakresie administracyjno-handlowym ;

Wymagania

  • Pozytywny Vibe ;
  • Musisz być kreatywna oraz samodzielna ;
  • Otwartość na poszerzanie swoich kompetencji ;
  • Komunikatywny Język Angielski ;

Oferujemy

  • Umowa o Pracę - bezpośrednio z naszym klientem ;
  • Praca jednozmianowa w biurze, w godzinach 8:00 – 16:00 ;
  • Wynagrodzenie na START w okolicach 4000,00 zł na rękę ;
  • Podniesienie swoich umiejętności twardych oraz miękkich w procesie intensywnych szkoleń. Firma zainwestuje w Ciebie na start !

Dodano: 2024-03-06 09:55:15