Serwisant sprzętu elektronicznego

Zakres obowiązków

diagnoza usterek i naprawa urządzeń elektronicznych,

testowanie i konfiguracja rozwiązań technologicznych,

bieżąca konserwacja oraz przeglądy urządzeń,

współpraca z klientem ukierunkowana na udzielenie pomocy technicznej.

Wymagania

wykształcenie min. średnie elektroniczne (wykształcenie techniczne),

umiejętność dokonywania napraw urządzeń i systemów elektronicznych,

prawo jazdy kat. B.

wiedza z zakresu Windows, Linux, zagadnień sieciowych.

Oferujemy

zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

szkolenia wewnętrzne,

przyjazną atmosferę i styczność z najnowszymi technologiami,

istnieje możliwość zatrudnienia osoby z niepełnosprawnościami,

pakiet prywatnej opieki medycznej,

inicjatywy sportowe i integracyjne.

Dodano: 2024-04-05 12:29:22