Pracownik konfekcji - wsparcie produkcji

Zakres obowiązków

  • konfekcjonowanie elementów do zabudowy aut specjalistycznych w typie kontener ;
  • praca fizyczna polegająca na przenoszeniu elementów zabudowy, m.in. ściany, podłogi, panele ;
  • praca z użyciem wózka paletowego ;
  • dostarczanie elementów do budowy aut w typie kontener ;

Wymagania

  • gotowość do podjęcia pracy o charakterze fizycznym (dźwiganie) ;
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym ;
  • chęć rozpoczęcia pracy od zaraz ;

Oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową od początku zatrudnienia, z możliwością kontynuacji współpracy bezpośrednio u naszego klienta ;
  • wynagrodzenie rozpoczynające się od 4800 zł brutto ;
  • wdrożenie stanowiskowe ;

Dodano: 2024-04-11 07:57:05