Kucharz

Zakres obowiązków

- Przygotowywanie dań kuchni polskiej

- Dbałość o wysoką jakość i apetyczny wygląd potraw

- Umiejętne wykorzystywanie dobrej jakości produktu

- Dbałość o stanowisko pracy i wyposażenie kuchni

Wymagania

- Doświadczenie w pracy jako samodzielny kucharz

- Wysoki stopień samodzielności w pracy

- Umiejętność pracy pod presją czasu

- Dbałość o atrakcyjną kompozycję posiłków dla klientów

- Aktualna książeczka sanepidowska

Oferujemy

- Praca w hotelu resortowym

- Praca z wysokiej jakości produktami

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Umowa o pracę od pierwszego dnia

- Elastyczne godziny pracy, w zależności od sezonu oraz poziomu obłożenia hotelu

Dodano: 2024-04-22 06:17:02