Sales Manager

Zakres obowiązków

- Pozyskiwanie klientów biznesowych na usługi hotelowe

- Organizacja eventów dla grup zorganizowanych

- Elementy działalności marketingowej

- Przygotowanie ofert eventów i atrakcji dla grup zorganizowanych

- Powitanie i opieka nad realizacją zorganizowanych wydarzeń

- Ścisła współpraca z dyrektorem i kierownikiem hotelu

Wymagania

-Doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w branży hotelarskiej

-Doświadczenie w pracy z klientem

-Otwartość, charyzma, dobra autoprezencja

-Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku oraz pod presją czasu

-Zdolność do tworzenia atrakcyjnych ofert konferencji, wyjazdów integracyjnych i innych eventów hotelowych

-Wysoki poziom kreatywności

Oferujemy

-Ciekawa praca w hotelu resortowym, położonym w pięknej okolicy

-Atrakcyjne wynagrodzenie, składające się z podstawy oraz wysokiej premii, zależnej od osiągniętych wyników

-Umowa o pracę od pierwszego dnia

-Praca w której nie sposób się nudzić

-Możliwość pracy hybrydowej

Dodano: 2024-04-22 06:17:43