Kontroler Jakości Konstrukcji Stalowych

Zakres obowiązków

- Kontrola jakościowa konstrukcji spawanych pod względem zgodności z dokumentacją technologiczną i konstrukcyjną,

- Tworzenie dokumentacji technicznej takiej jak karty kontrolne wyrobów i arkusze pomiarowe,

- Kontrola szczelności wykonanych spawów

Wymagania

- Wykształcenie średnie techniczne,

- Dobra znajomość rysunku technicznego,

- Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym,

- Umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych,

- Mile widziane uprawnienia VT,

- Bardzo dobra organizacja pracy własnej, rzetelność, skrupulatność i dokładność,

Oferujemy

- Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

- Możliwość podnoszenia kwalifikacji,

- Atrakcyjne wynagrodzenie plus premia,

- Prywatna opieka medyczna

- Karty pre-paid

- Dofinansowanie zajęć sportowych

Dodano: 2024-04-23 12:55:21