Kontroler Jakości Urządzeń Elektronicznych

Zakres obowiązków

- Kontrola jakościowa wyrobów i półproduktów firmy, towarów handlowych, oprogramowania oraz dokumentacji takiej jak np. karty gwarancyjne czy instrukcje obsługi,

- Przygotowanie stanowisk do testowania wybiórczego i masowego urządzeń,

- Prowadzenie dokumentacji kontrolnej,

- Analiza stwierdzonych nieprawidłowości i wdrażanie działań naprawczych,

- Przygotowywanie raportów okresowych dla Zarządu,

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane elektroniczne),

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- Mile widziana znajomość norm PN-EN ISO 9001 oraz IRIS,

- Dokładność, rzetelność i skrupulatność,

Oferujemy

- Praca w firmie elektronicznej o stabilnej pozycji rynkowej,

- Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,

- Atrakcyjne wynagrodzenie, powyżej mediany rynkowej,

- Dodatkowy pakiet benefitów, np. pakiet medyczny,

Dodano: 2024-04-23 13:13:16