Kierownik Działu Kadr i Płac

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem, zajmującym się obsługą kadrowo-płacową przedsiębiorstwa
  • Koordynowanie pracy członków zespołu
  • Nadzór nad terminowością i poprawnością sporządzanej i przekazywanej do innych instytucji dokumentacji pracowniczej
  • Dbanie o aktualność i poprawność dokumentacji pracowników
  • Przygotowanie zestawień i raportów dla Zarządu
  • Naliczanie listy płac
  • Raportowanie do ZUS i US

Wymagania

  • Dobra umiejętność obsługi oprogramowania Enova 365
  • Doświadczenie w posługiwaniu się programem Płatnik
  • Praktyczna znajomość programu Excel (tworzenie zestawień, wyliczeń)
  • Doświadczenie w tworzeniu teczek osobowych, rozliczaniu wynagrodzeń i obsłudze spraw kadrowych
  • Umiejętność zarządzania zespołem (delegowanie zadań i obowiązków, nadzór nad terminowością i poprawnością ich wykonania)
  • Znajomość przepisów prawa pracy
  • Dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Przyjazne środowisko pracy, w którym Twoje pomysły zawsze zostaną wysłuchane
  • Opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie kursów i szkoleń
  • Możliwość pracy częściowo zdalnej

Dodano: 2024-04-26 11:58:34