Dotacja na kapitał obrotowy dla Flame Employment Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 w ramach działania 3.4 Dotacja na kapitał obrotowy

Operator wózka widłowego praca od 6 do 14

Zakres obowiązków

- rozładunki i załadunki samochodów dostawczych według dokumentacji;

- obsługa wózka widłowego;

- sprawne przyjęcia produktów na obszar magazynu;

- zabezpieczenie ciągłości w wydawaniu produktów z magazynu na halę produkcyjną;

Wymagania

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT - warunek konieczny;

- doświadczenie w pracach na stanowisku magazynier, pracownik przyjęć towaru i podobnych;

- dobra umiejętność organizacji pracy własnej;

- gotowość do podjęcia pracy w Ostaszewie;

Oferujemy

- umowa o pracę tymczasową na okres próbny, następnie umowa o pracę bezpośrednio z firmą;

- praca w systemie 1-zmianowym. Głównie praca w godzinach 6:00 - 14:00,;

- wynagrodzenie od 4300zł brutto, dodatek za wykształcenie, premie uznaniowe, bonusy, np. z okazji  świąt Bożego Narodzenia;

- atmosfera współpracy;

Dodano: 2024-04-26 12:11:28
Oferta ważna do: 2024-05-31 00:00:00