Dyrektor Hotelu

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie potencjałem ludzkim ;
  • Tworzenie elastycznych grafików pracy ;
  • Dbałość o Ośrodek Wypoczynkowy ;
  • Kreatywne pozyskiwanie klientów B2B i nawiązywanie długoterminowych relacji z klientami ;
  • Organizacja wydarzeń kulturalnych na terenie ośrodka ;
  • Współpraca z Zarządem spółki ;
  • Przygotowywanie zestawień i sprawozdań z działalności ośrodka ;
  • Ścisła współpraca z Szefem Kuchni oraz pozostałą kadrą ośrodka ;

Wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku ;
  • Kreatywność i zaangażowanie ;
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w branży hotelarskiej ;
  • Mile widziane wykształcenie wyższe - kierunkowe pod kątem: hotelarstwa, gastronomii lub zarządzania (nie jest to wymóg konieczny) ;
  • Dobra organizacja czasu pracy ;
  • Umiejętność pracy z ludźmi i dobra komunikacja ;
  • Gotowość do nienormowego czasu pracy (praca również w weekendy i popołudniami)  ;

Oferujemy

  • Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie ;
  • Praca w jednym z najpiękniejszych miejsc pracy w Kujawsko-Pomorskim ;
  • Elastyczne godziny pracy ;
  • Możliwość rozwoju zawodowego ;
  • Możliwość kształtowania wizerunku i obrazu ośrodka ;
  • Praca w której z pewnością nie będziesz się nudzić :)

Dodano: 2024-06-04 09:03:39