Dotacja na kapitał obrotowy dla Flame Employment Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 w ramach działania 3.4 Dotacja na kapitał obrotowy

Pracownik montażu wyposażenia w karetkach

Zakres obowiązków

prace przy użyciu prostych elektronarzędzi ;

składanie, skręcanie elementów zabudowy pojazdu, m.in. różne systemy półek, schowków oraz blatów roboczych ;

sprawdzanie poprawności montażu zgodnie z instrukcją/dokumentacją techniczną ;

Wymagania

możliwość rozpoczęcia  pracy w Ostaszewie ;

doświadczenie w obsłudze elektronarzędzi, typu wkrętarka, szlifierka ;

umiejętności pracy w grupie ;

dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań ;

Oferujemy

pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 - 14:00 ;

atrakcyjne wynagrodzenie od 4300zł brutto podstawy, pierwsza podwyżka już po pierwszym miesiącu, kolejna po drugim przepracowanym miesiącu ;

pracę w nowoczesnej firmie o europejskim zasięgu ;

dłuższe umowy o pracę tymczasową z realną możliwością kontynuowania współpracy bezpośrednio ;

możliwość rozwoju i awansu .

Dodano: 2024-06-07 05:55:08
Oferta ważna do: 2024-07-31 00:00:00