Dotacja na kapitał obrotowy dla Flame Employment Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 w ramach działania 3.4 Dotacja na kapitał obrotowy

Oferty pracy

Kandydaci

Zacznij kariere
z FlameJobs

  • Szkolenia
  • Baza ofert
  • Godziwe wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie

Inżynier Elektronik

Więcej

Pracownik produkcji palet euro

Więcej

Samodzielna Księgowa

Więcej

Trochę o nas

Z pracą w sercu
i ofertą na dłoni

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje od 2005 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376 od 2006 roku i od tego czasu dla naszych klientów zrekrutowaliśmy ponad 13 000 pracowników różnego szczebla w wielu branżach. Z nami rekrutacja pracowników zawsze zakończona jest pełnym sukcesem.

Kilku tysiącom ludzi pomogliśmy znaleźć pracę w Anglii. W Polsce dla naszych klientów oprócz rekrutacji pracowników z Polski prowadzona jest także rekrutacja pracowników z Ukrainy i Białorusi. Możemy pomóc w zatrudnieniu osób także z innych krajów. Gwarantujemy, że z nami rekrutacja pracowników ze wschodu przebiega płynnie i bezproblemowe. Wybieramy najlepszych kandydatów, posiadających cechy i umiejętności doskonale spełniające oczekiwania pracodawcy.

Interesuje Cię oferta typu: praca dla Ukraińców lub poszukujesz pracowników ze wschodu Flame Employment to firma, która pomoże Ci w zrealizowaniu tego celu.

2018 FlameJobs sp z.o.o. Ciasteczka Prywatność