Elektryk automatyk

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Zadania:

  • montaż tablic układu sterowania,
  • instalacja tablicy z osprzętem,
  • realizacja testów urządzeń grzewczych,
  • diagnozowanie oraz optymalizacja sterowania automatyki procesowej

Wymagania:

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • wiedza z zakresów komponentów sterowania (styczniki, przekaźniki, sterownik),
  • znajomość interfejsu komunikacyjnego (Modbus, CANbus, Ethernet)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • minimum wykształcenie zawodowe na kierunku: mechanika, elektryka.

Oferujemy:

  • umowa o pracę na cały etat,
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w której cenimy, zaangażowanie i współpracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pełne wsparcie w okresie wdrożenia do pracy.