Dotacja na kapitał obrotowy dla Flame Employment Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 w ramach działania 3.4 Dotacja na kapitał obrotowy

Operator maszyny poligraficznej

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Zadania

- Sztancowanie etykiet
- Produkcja taśm termotransferowych (cięcie folii ttr)
- Dokładne wypełnianie kart technologicznych i kart przestojów
- Utrzymanie porządku na stanowisku pracy oraz na hali produkcyjnej
- Przeglądy i konserwacje maszyn

Wymagania

- Umiejętność dokładnego wykonywania prac manualnych (zakładanie wykrojników, cylindrów magnetycznych)
- Umiejętność pracy z kartą technologiczną - dokładne odczytanie parametrów technicznych i realizacja zlecenia zgodnie z nimi
- Umiejętność pracy w produkcji jednostkowej (każda partia produkcyjna jest inna)
- Znajomość pracy według standardów i procedur ISO
- Dokładność, sumienność
- Gotowość do pracy w nadgodzinach
- Wykształcenie minimum zawodowe

Oferujemy

- umowę o pracę,
- miłą atmosferę w miejscu pracy,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość rozwoju zawodowego