Dotacja na kapitał obrotowy dla Flame Employment Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 w ramach działania 3.4 Dotacja na kapitał obrotowy

Ustawiacz form wtryskowych

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Obowiązki

• Wymiana form wtryskowych na maszynach
• Ustawianie wtryskarek zgodnie z przygotowaną dokumentacją technologiczną
• Bieżąca korekta procesu/programu wtrysku w celu uzyskania poprawnej, jakości produkowanych wyrobów
• Koordynowanie prawidłowego przebiegu procesu
• Ewidencja wykonanych prac i wypełnianie odpowiednich dokumentów związanych z wykonywanymi zadaniami

Wymagania

• Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane w branży motoryzacyjnej
• Uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego
• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
• Znajomość procesu i technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych
• Znajomość obsługi wtryskarek Engel, Demag, Krauss Maffei,Ferromatik
• Znajomość obsługi robotów Wittman,Sepro

Oferujemy

  • Umowa o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki i premie,
  • Pracę w systemie 3 zmianowym
  • Wolne weekendy
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę w profesjonalnym zespole,
  • Przyjazną atmosferę pracy.