Handlowiec

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Zadania:
- 70% zadań pozyskiwanie nowych klientów
- obsługa klientów stałych
- po okresie próbnym 3-4 dni pracy na obsługiwanym terenie (mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie)

Oczekiwania:
- 2-3 lata doświadczenia w sprzedaży
- doświadczenie w sprzedaży produktów przemysłowych ( umiejętność skutecznej sprzedaży z odroczoną sprzedażą i prowadzeniem negocjacji)
- umiejętność obrony ceny
- umiejętność skutecznego zamykania sprzedaży
- systematyczna praca z klientami
- umiejętność planowania pracy własnej
- umiejętność planowania swojej sprzedaży i realizacji planów sprzedaży

Co oferujemy

- bardzo dobre wprowadzające szkolenia produktowe i sprzedażowe dot. naszej branży
- komórka, laptop, samochód (także do celów prywatnych)
- umowę o pracę
- po okresie próbnym portfel stałych klientów, których obroty wchodzą w skład planu sprzedaży